VVD Zwolle vult minibiebs met kinderboeken tijdens Kinderboekenweek

pexels-olia-danilevich-5088185.jpg

Door Marike Oranje op 06-10-2021

Van 6 tot 17 oktober is het Kinderboekenweek. Dit jaar met als thema “Worden wat je wil”. De Zwolse VVD vraagt al langer aandacht voor goed leesonderwijs op basisscholen. Goed kunnen lezen is essentieel voor je ontwikkeling en om te kunnen worden wat je wil.

Om lezen te stimuleren heeft de partij een actie bedacht om gelezen kinderboeken in te zamelen en te verdelen onder de vele minibiebs in Zwolle. Op deze manier komen kinderen laagdrempelig en spelenderwijs in aanraking met nieuwe verhalen. Lezen is niet alleen leuk, maar ook erg belangrijk voor de ontwikkeling van kinderen.

Heeft u kinderboeken die al meerdere keren zijn gelezen en vindt u het leuk dat andere kinderen daar nog een keer van kunnen genieten? Meld u aan bij VVD Zwolle, zodat zij uw boeken kunnen ophalen. De partij zal de boeken verzamelen en verdelen onder de vele minibiebs die Zwolle rijk is.

Aanmelden kan via info@vvdzwolle.nl.