VVD en Water: veilig, realistisch & betaalbaar

Verkiezingen-2015_STEM_Waterschap-Provinciale-Staten.jpg

Door Monique Bakker op 12-03-2015

18 maart zijn de Provinciale Statenverkiezingen. Maar wist u dat u die dag ook voor het Waterschap mag 'kleuren'? Ook hier kunt u lokaal liberaal stemmen op 3 Zwolse kandidaten: Lony Conradi (10), Aly van der Vegte (12) en René de Heer (14). Lijsttrekker Ad Nijhuis legt graag uit waarom u voor het Waterschap Groot Salland op de VVD zou stemmen ...

Uw veiligheid voorop zonder lastenverzwaringen


"De grootste uitdaging voor de VVD is ervoor te zorgen dat het werk van Groot Salland allemaal wordt gedaan binnen de marge die u ons geeft met uw belastinggeld. Ik vind dat het Waterschap met dat bedrag moet uitkomen. Precies zoals u thuis ook met uw huishoudbudget moet uitkomen. En wanneer er niet genoeg geld is voor alle wensen, dan gaat wat de VVD betreft uw veiligheid voor en moeten andere leuke, maar minder nuttige, zaken maar ‘even’ in de ijskast. Dàt is kiezen!"

 

VVD_Ad-Nijhuis_VVD-waterschap-18-maart-2015.png   Ad Nijhuis, Lijsttrekker

Stem lokaal liberaal, stem Zwols:


VVD_Lony-Conradi_VVD-waterschap-18-maart-2015.png  VVD_Aly-van-der-Vegte_VVD-waterschap-18-maart-2015.png  VVD_Rene-de-Heer_VVD-waterschap-18-maart-2015.png

De Zwolse lijstduwers Lony Conradi (10), Aly van der Vegte (12) en René de Heer (14)