VVD en Water: niet alleen voor boeren

Verkiezingen-2015_STEM_Waterschap-Provinciale-Staten.jpg

Door Monique Bakker op 15-03-2015

18 maart zijn de Waterschaps- én Provinciale Statenverkiezingen. Naast onze Zwolse PS-kandidaat Regien Courtz (5) kunt u ook voor het Waterschap lokaal liberaal stemmen: Lony Conradi (10), Aly van der Vegte (12) en René de Heer (14). Lijsttrekker Ad Nijhuis legt graag uit waarom het Waterschap Groot Salland allang niet meer voor boeren alleen van belang is ...

Meer invloed van stedelingen


“Veel mensen denken nog dat het waterschap er vooral is voor de boeren en het platteland. Dat is al lang niet meer zo. Sterker nog, de meeste kosten worden gemaakt voor de inwoners in de stad! En die dragen ook het meeste bij aan de waterschapsbelasting. Kortom: juist de stedeling moet invloed hebben in het waterschapsbestuur. De VVD hoopt daarom op uw steun."

 

VVD_Ad-Nijhuis_VVD-waterschap-18-maart-2015.png   Ad Nijhuis, Lijsttrekker


Stem lokaal liberaal, stem Zwols:


VVD_Lony-Conradi_VVD-waterschap-18-maart-2015.png  VVD_Aly-van-der-Vegte_VVD-waterschap-18-maart-2015.png  VVD_Rene-de-Heer_VVD-waterschap-18-maart-2015.png

De Zwolse lijstduwers Lony Conradi (10), Aly van der Vegte (12) en René de Heer (14)

Terug