VIDEO | De Zwolse Regien Courtz voor Overijssel

Regien_screenshot.png

Door Johran Willegers op 14-03-2015

Mijn naam is Regien Courtz en ik ben kandidaat namens de VVD voor de Provincie Overijssel. Ik sta met plek 5 op een mooie, verkiesbare plek, maar heb elke stem nodig om na 18 maart ook daadwerkelijk aan de slag te kunnen. In het filmpje vertel ik kort hoe ik me hiervoor wil inzetten.

Mijn doel is om Overijssel aantrekkelijk te houden voor u als inwoner, maar ook voor bedrijven: dit levert werk op, dit levert economische bloei op, dit levert op dat mensen bijdragen en het beste uit zichzelf halen.

Wilt u dat ook? Stem dan 18 maart op mij.

Alvast hartelijk bedankt!

De komende weken zal ik via dit medium de afzonderlijke punten nader toelichten. Ook via Facebook (facebook.com/regiencourtz) en Twitter (@regiencourtz) ben ik te volgen.

Video