Uw paspoort thuisbezorgd: VVD-wens in vervulling

FullSizeRender.jpg

Door Johran Willegers op 26-11-2015

De gemeente Zwolle kan halverwege volgend jaar paspoorten en rijbewijzen ook thuis gaan bezorgen. Daarmee wordt een wens van de VVD vervuld. “We moeten een gastvrije overheid zijn voor de mensen die overdag hard werken en geen tijd hebben naar het stadskantoor te gaan,” zegt fractievoorzitter Aly van der Vegte. “Dit beleid past bij een moderne overheid.”

Vanaf medio 2016 begint de gemeente met een proef waarbij voor 5 euro het reisdocument aan huis kan worden bezorgd. Begin september vroeg de VVD reeds aandacht voor de mogelijkheid om reisdocumenten thuis op te sturen. Er is toen toegezegd zo snel mogelijk in te haken wanneer de mogelijkheid zich voordeed om hier mee aan de slag te gaan.

Lees meer op de site van de Stentor.