Reactie VVD Zwolle aftreden wethouder Van As

Door Monique Bakker op 31-05-2017

Wethouder Van As heeft donderdag 1 juni zijn aftreden aangekondigd. Lees hier de reactie van de VVD Zwolle op dat besluit.

De fractie van de VVD Zwolle heeft respect voor het vandaag genomen besluit van wethouder Van As om zijn portefeuille beschikbaar te stellen. Na een stevig debat over de energietransitie afgelopen maandag stelt hij dat hij te weinig draagvlak ervaart in de gemeenteraad om deze transitie verder vorm te geven. Van As zat sinds 2010 namens de ChristenUnie in het College van Burgemeester en Wethouders en was de laatste jaren portefeuillehouder, onder andere op de dossiers duurzaamheid, mobiliteit en de binnenstad. De VVD is Filip van As dankbaar voor zijn zeven jaar inzet voor onze stad Zwolle en wenst hem alle goeds voor de toekomst.

Lees meer via het bericht op de site van de gemeente Zwolle.