LiMiBo 18 maart: Zwolle maakt werk van leegstand!

LiMiBo-18maart2016_Bij-Hanz_leegstand.jpg

Door Monique Bakker op 08-03-2016

Graag nodigen we je uit voor de Liberale Middag Borrel op 18 maart om 17.00 uur. Wij zijn deze middag te gast Bij Hanz (Hanzeplein 11-27 Zwolle): een locatie ontstaan vanuit leegstand. 7 jaar structurele leegstand van 5.000 m2 kantoorruimte is omgebogen tot een plek om te werken, te innoveren en te inspireren.

Tijdens een informele borrel gaan we met kenners van nieuw ondernemerschap en lokale politici in op de kansen van leegstand. Hoe laten we kantoorwoestijnen weer bloeien? Hoe binden we nieuwe innoverende winkelformules aan ons terwijl grote jongens als V&D het loodje legden? Hoe maakt Zwolle werk van leegstand? Zomaar enkele vragen die bij dit thema naar boven komen. Een 6-tal sprekers zal ons meenemen in hun visie op leegstand en creatieve oplossingen. Dit alles uiteraard onder het genot van een drankje. Aanmelden kan via aanmelden@vvdzwolle.nl
(openbaar toegankelijk).

LiMiBo-18maart2016_ThijsvanDieren.jpgThijs van Dieren, eigenaar van City Developers-S
Medeoprichter van BijHanz, projectdirecteur Strijp-S Eindhoven: herontwikkeling van het voormalig Phillips terrein.LiMiBo-18maart2016_PetravdHengel.jpgPetra van den Hengel, Countus
Doet onderzoek naar een Vers & Gezond centrum, door het verbouwen van groenten in leegstaande kantoren.LiMiBo-18maart2016_EdwardOtten.jpgEdward Otten
Zwolse ondernemer, bevlogen ambachtsman, houtkunstenaar: van kantoorbaan, tuinschuur naar bedrijfspand.LiMiBo-18maart2016_MariusWoldberg.jpgMarius Woldberg, Kennispoort regio Zwolle
Organiseert innovatie en vernieuwingen voor en met ondernemers in de regio Zwolle, gevestigd op BijHanzLiMiBo-18maart2016_HenkJanMeijer.jpgHenk Jan Meijer, burgermeester Zwolle
Neemt ons mee in het karakter en het verhaal van de ZwollenaarLiMiBo-18maart2016_RenedeHeer.jpgRené de Heer, wethouder economie en vastgoed
Hoe gaat de gemeente Zwolle om met een veranderende vraag in vastgoed in relatie tot nieuwe economie.