Jan-Fokke Post is benoemd als burgerraadslid voor de VVD

Benoeming Jan-Fokke Post.png

Door Branco Schoenaker op 04-03-2024

Jan-Fokke Post is benoemd als burgerraadslid voor de VVD. Door burgemeester Peter Snijders werd hij maandag 4 maart officieel geïnstalleerd. Jan-Fokke is in 1988 geboren in de Noordoostpolder, sinds 2013 wonend in de mooie wijk Holtenbroek samen met zijn vrouw en drie kinderen.

Jan-Fokke werkt als product manager voor een internationaal vastgoedsoftwarebedrijf uit Nijmegen en is sinds zijn studententijd lid van de VVD. Fractievoorzitter Johran Willegers: “Jan-Fokke is al geruime tijd als bestuurslid betrokken bij de VVD en gaat nu binnen onze fractie de rol van burgerlid vervullen. We zijn enorm blij met zijn komst!”.

Jan-Fokke; “Als inwoner van Zwolle lijkt het me mooi als burgerlid van de VVD iets te kunnen betekenen voor mijn stad en ben ik graag de optimist, die altijd kansen ziet voor verbetering en vernieuwing!”.