Corona actieplan 2.0 ´Zwolle houd(t) vol!'

Corona_actieplan_peperbus.png

Door Monique Bakker op 21-11-2020

We zitten midden in de tweede Covid-19 golf en de Zwolse ondernemers en inwoners hebben het zwaar. Daarom schreven wij het tweede Corona actieplan 'Zwolle houd(t) vol! - Samen aan de slag' dat weer bomvol staat met acties die nodig zijn om dat kwaadaardige virus het hoofd te bieden, en ondernemers de ruimte te geven om de winter door te komen en weer vooruit te kunnen kijken. 

Zo willen we dat de binnenstad autoluw blijft om ruimte te bieden aan terrassen, die in de winter overdekt en verwarmd mogen worden. Er moet een draaiboek worden opgesteld voor een grootschalige vaccinatie-operatie, zodra er een vaccin beschikbaar is. Ook moet de gemeente investeren in ICT om de digitale dienstverlening voor inwoners en ondernemers te verbeteren. Je moet je paspoort digitaal kunnen aanvragen en laten thuisbezorgen. 

Het hele actieplan 'Zwolle houd(t) vol met meer voorstellen vindt je HIER