College en binnenstad ondernemers moeten snel weer door één deur kunnen

Zwolle_Sassenpoort.jpg

Door Johran Willegers op 27-10-2015

De binnenstad is de kroon op Zwolle. Het is daarom belangrijk dat de gemeente en centrumondernemers elkaar goed weten te vinden. Omdat er in de communicatie een kink in de kabel bleek te zijn, stelde de VVD hier maandagavond vragen over aan de wethouder. Hij heeft toegezegd spoedig met het CityCentrum om de tafel te gaan.

Fractievoorzitter Aly van der Vegte stelde maandagavond de volgende vragen aan binnenstadwethouder Van As. 

  1. Is het college het eens met onze gedachte dat het artikel uit de Stentor van 23 oktober jl. de uitstraling van onze binnenstad naar de bezoekers hiervan geen goed doet?
  2. Hoe kan het dat ondanks regulier overleg tussen Citycentrum, Horeca en gemeente er een gevoel van niet gehoord zijn bestaat bij het Citycentrum?
  3. Kan het college aangeven op wat voor manier en op welke termijn het gezamenlijke positieve gevoel van gemeente en ondernemers over de Zwolse binnenstad weer de overhand krijgt in de samenwerking tussen CityCentrum en college?

De wethouder gaat snel in gesprek met de binnenstadondernemers. De VVD blijft de ontwikkelingen scherp in de gaten houden.